Domů VIPky

Osmany Laffita: Žiju svůj život, jak nejlépe umím

Módní návrhář Osmany Laffita se vydal na Diamantový ples do Brna, kde několik dam vyneslo i jeho róby. Neukázal nám však ani na jednu z nich, to prý nedělá, ale pokud prý známe jeho rukopis, tak je snadno objevíme.

Dobu covidovou ustál velmi dobře, protože neustále něco tvořil, ale přinesla mu i velmi smutné okamžiky, se kterými se dodnes těžko srovnává. „Bylo mi moc líto, že jsem přišel o mého tátu. Nemohl jsem ani odjet, abych se s ním rozloučil. Respektoval jsem vše, co bylo nařízeno. Byla to pro mne velká rána. Všechno je tak relativní…,“ povzdechl si Osmany.

„Žiju svůj život, jak nejlépe umím. Nasadil jsem si růžové brýle a snažil jsem se vidět vše růžově. Život je strašně krátký, tak ho musíš žít bez zbytečných starostí a problémů. Musíš si umět poradit, pokud ale problém nemá řešení, tak ho nemůžeš řešit a musíš jít dál,“ říká Osmany Laffita.

Osmany Laffita je na snímku s manželem Guyem Gheysensem.

Foto: Tino Kratochvíl / Diamantový ples v Best Western Premier Hotel International Brno

Písecký víkend módy a designu

PURE fest

Ubytování v Maringotce u BIO Levandulových polí

Prací papírky

Anketa

Které jméno podle vás nejvíce rezonuje mezi návrháři?

Zoltán Tóth
103 x [11%]
Josefína Bakošová
82 x [9%]
Dominik Navrátil
161 x [17%]
Machač
84 x [9%]
Iveta Řádková
68 x [7%]
Lucie Marim
78 x [8%]
Luděk Šmehlík
84 x [9%]
Klára Nademlýnská
85 x [9%]
Beáta Rajská
88 x [10%]
Miroslav Michael Knot
88 x [10%]

Celkem hlasovalo : 921

POČASÍ
BLOG/ČEK

„Pokud nechceme slyšet pravdu, nemůže růst naše osobnost, ale jen naše ego!“

Lenka Žáčková

JDI nahoru