Nejkrásnější cage girl Česka Klára Tomanová prý jde po Vémolovi???

Tahle holka je něco jako ztělesnění mužského snu. Sexy blondýna s parádní postavou, luxusním dekoltem a úsměvem, který dostane na kolena i největšího tvrďáka. Třeba tak tvrdého, jako je Karlos Vémola? Klára Tomanová a Karlos se kolem sebe motají až podezřele často. Nebo že by to byla jenom náhodička?

Na přírodní krásu si Karlos Vémola příliš nepotrpí. Při pohledu na jeho partnerku Lelu Caterovou si jen stačí sednout, vzít tužku, bloček a začít počítat plastické operace. I když se snaží tvářit jako dokonalý páreček, kdo ví, jak to doopravdy je. Stačí se podívat jen na ty skandálky, které pronikly do médií. Na druhou stranu je pravdou, že Klára Tomanová je tzv. cage girl, tedy má i k Vémolovi logicky blízko. Ovšem nebylo by to poprvé a rozhodně ani naposledy, kdyby mezi bojovníkem a takovouto sexy kočkou vzniklo něco víc. A ruku na srdce, mohl by Vémolu vůbec někdo pranýřovat, kdyby podlehl? Navíc když víme, že podlehne velmi snadno tak, jako v posledním videu produktům značky Xiaomi (podívat se můžete

">zde).

Tomanová má totiž vše, po čem chlap touží. „Já a Karlos? Neblázněte, nic se mezi námi neděje. A i kdyby ano, tak to nebudu troubit do světa,“ reagovala krásná blondýnka na náš dotaz, jestli si k ní náhodou zápasník nechodí pro útěchu, když dostane na budku. Tak jo, budeme jí tedy věřit. Nejspíš i proto, že stále můžeme doufat, že se jednoho dne otevřou dveře naší redakce a bude tam stát právě Klára. Co pak? Zatím netušíme. Každopádně pánové, tohle tělo prostě chcete, moc lepších po světě nechodí.

 

Písecký víkend módy a designu

PURE fest

Ubytování v Maringotce u BIO Levandulových polí

Prací papírky

Anketa

Které jméno podle vás nejvíce rezonuje mezi návrháři?

Zoltán Tóth
95 x [12%]
Josefína Bakošová
72 x [9%]
Dominik Navrátil
139 x [17%]
Machač
73 x [9%]
Iveta Řádková
58 x [7%]
Lucie Marim
68 x [8%]
Luděk Šmehlík
73 x [9%]
Klára Nademlýnská
75 x [9%]
Beáta Rajská
78 x [10%]
Miroslav Michael Knot
77 x [10%]

Celkem hlasovalo : 808

POČASÍ
BLOG/ČEK

„Pokud nechceme slyšet pravdu, nemůže růst naše osobnost, ale jen naše ego!“

Lenka Žáčková

JDI nahoru